postheadericon Najmodniejsze jeansy

Stylowe spodnie damskie są obowiązkowym elementem w garderobie każdej pani. Jednak jest pewien rodzaj spodni bez których ciężko byłoby się obyć zarówno kobietom, dziewczętom, jak i mężczyznom oraz chłopcom. Chodzi mianowicie o jeansy.

Wymyślił je jeszcze w XIX wieku Levi Strauss. Od tamtej pory powstały różne fasony i rodzaje jeansów. Obecnie są to chyba najbardziej uniwersalne spodnie. Można ubierać je na różne okazje bez względu na porę roku, figurę, wiek czy płeć. Oczywiście istnieje rozróżnienie na spodnie dla mężczyzn, damskie, młodzieżowe i dziecięce. Mają one przede wszystkim inne rozmiary, ale też inne kroje i zapięcia. Najbardziej klasyczne jeansy mają niebieski kolor, jednak równie popularny stał się kolor czarny. Poza tym można kupić jeansy czerwone, zielone, brązowe itd. Istnieje również duży wybór jeśli chodzi o fasony. Można więc nosić jeansy rurki, czyli spodnie proste i dopasowane. Kolejna propozycja to dzwony, czyli jeansy z rozszerzanymi nogawkami. Są osoby które wolą w ogóle szerokie spodnie i wybierają pumpy. W lecie czy na wiosnę można kupić jeansowe rybaczki. Natomiast niektórzy panowie szczególnie lubią ogrodniczki. Jeśli jednak spodnie nie mają szelek mogą być biodrówkami, półbiodrówkami lub mieć podniesioną talię.

Jakie są tegoroczne trendy jeśli chodzi o jeansy? Na pewno modne są dzwony i rurki. Jeśli chodzi o ich kolory, nastąpił powrót do niebieskiego. Spodnie mogą być miejscami nieco przetarte. Oczywiście dobrze widziane są wszelkiego rodzaju dodatki – paski, guziki, szelki i inne oryginalne pomysły. Chociaż stylistyka rockowa i hippisowska są szczególnie na topie, można również nosić jeansy z ładnym sweterkiem czy koszulą i w takim stroju wybrać się na przykład na randkę. Tak więc jeansy to odpowiednie spodnie na co dzień i na bardziej wyjątkowe okazje. Za to je tak lubimy! Dobierając jeansy dla siebie, trzeba tylko pamiętać, by nie kierować się wyłącznie modą. Ważne jest znalezienie spodni odpowiednich do rodzaju figury.